Oriflame Marka Ortağı Olun

Oriflame’e üye olamak için aşağıdaki formu şimdi doldurun. 

 

Oriflame Üyelik Girişi

 

FIRSATLARI KEŞFEDİN!

  1. Güncel olun:En son trendleri hızlıca öğrenin; doğa, bilim & modayı bir araya getiren yüksek kaliteli İsveç güzellik ürünlerine kolayca ulaşın!
  2. Tutkunuzla kar edin:Sevdiğiniz Oriflame ürünlerini alırken %30’a varan indirimden faydalanın. Aynı zamanda yaptığınız her satıştan %30’a varan kazanç elde edebilirsiniz!
  3. Güzellik uzmanı olun:Çevrimiçi ve çevrimdışı birçok eğitime katılarak zinde yaşam, makyaj ve cilt bakımı gibi çeşitli konularda ÜCRETSİZ eğitimler alın!
  4. %30’a varan kazanç:com üzerinden veya katalog aracılığı ile ürünleri tanıtın ve önerin, siparişlerinizden %30’a varan kazanç veya kendi alışverişleriniz için %30 indirim elde edin.
  5. Daha fazla kazanın:Çevrenizdekileri Oriflame’e katılmaları ve iş fırsatından faydalanmaları için davet edin, ekibiniz büyüdükçe daha fazla kazanın! Ücretsiz iş eğitimlerimiz ile nasıl yapılacağı konusunda destek için her zaman buradayız!
  6. Kendi işinizin patronu olun:Çalışma saatlerinizi ve iş takviminizi SİZ belirleyin. Evinizden veya dilediğiniz her yerden çalışın – BAĞIMSIZ OLUN!
  7. Dünyayı dolaşın:Oriflame ile yıl boyunca egzotik destinasyonları gezebilir, seminerler, partiler ve uluslararası konferanslara katılabilirsiniz.
  8. Oriflame ailesine katılın:Burada her zaman birbirini destekleyen ve ihtiyaç halinde birbirinin yanında olan bir topluluk ile tanışacaksınız. Haydi, Oriflame ailesine katılın ve harika tecrübeler edinmeye hemen başlayın!

İşte size Oriflame Marka Ortağı olmanız için bir kaç neden!

Oriflame ürünlerini indirimli sipariş verebilecek, satış yaptığında para kazanacak danışman girişi yaparak,  iş imkanından yararlanacaksın. Oriflame size kendi işini kurmana  olana sunar. Oriflame üyelik formunu doldurup gönderdiğinizde size yardımcı olmak üzere bizde sizin yanınızda olacağız. Tabii bunu siz istedikçe İşte değişimi buradan başlatın…

Oriflame Marka Ortağı

Oriflame Danışman, Hacer Kahveci